Česká verze Anglicky Německy
Kytice.cz
E-Mail: Heslo:
  REGISTRACE
Kategorie květin   >
Dnes je 25.5.2024 svátek má: Viola, zítra Filip

Služby
Co nabízíme?

 

1. Doručování květin

Doručíme Vám květiny v kteroukoliv dobu, kam jen si budete přát. Pokud chcete své blízké či přátele opravdu překvapit, potěšit či jen poděkovat a nemáte přitom čas ani možnost květiny doručit osobně, využijte našich služeb a nechte nás květiny zdarma doručit za Vás. Květiny se vždy snažíme doručit co nejdříve od přijetí objednávky. (Pro větší objednávky prosím volejte s větším časovým předstihem). Bližší informace jak objednávat a informace o platebních či dodacích podmínkách získáte zde.

 

2. Návrh a realizace květinových aranžmá pro různé slavnostní příležitosti

Plánujete oslavu narozenin, svatbu, firemní večírek či velkou společenskou akci a chcete přitom své známé či obchodní partnery oslnit originální či klasickou květinovou výzdobou? Kontaktujte nás. Rádi vyslechneme Vaše přání a požadavky nebo přímo na místě navrhneme celou výzdobu tak, abychom nepřesáhli Váš finanční rozpočet a výzdobu sladili s požadovanou atmosférou dané akce. Budeme se snažit pro Vás připravit taková aranžmá, která předčí Vaše představy a očekávání.

 

3. Pravidelná výzdoba interiérů a jejich dodávka

Myslíme si, že živé květiny plné něhy, barev a vůní dodají Vašemu domovu, restauraci, hotelu či společnosti tu správnou krásu a eleganci. Výběr květin a tvar aranžmá volíme vždy tak, aby ladil s barvami, stylem a požadovanou atmosférou daného interiéru. Rádi se budeme starat a pečovat o květiny v pravidelných 1 až 2-týdenních intervalech, což Vám zaručí, že budete mít vždy jen pěkné a voňavé čerstvé květiny a Vaši hosté či zákazníci se k Vám budou vždy rádi vracet. Na pravidelné dodávky Vám též rádi nabídneme slevy, kterými jistě nepohrdnete. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte a my Vás rádi navštívíme.

 

4. Výzdoba interiérů hrnkovými květinami

Stalo se již skoro samozřejmostí, že nedílnou součástí každého interiéru je živá rostlina. Rádi Vám doporučíme tu nejvhodnější hrnkovou květinu tak, aby podtrhovala charakter dané místnosti a nevadily jí klimatické nároky daného interiéru. Jsme připraveni Vám přivézt jakoukoliv květinu od malých bonsaí až po velké palmy či fikusy.

 

5. Tipy a rady

Zavolejte nám a my budeme potěšeni Vám odpovědet na všechny Vaše otázky týkající se správného výběru květin, jejich péče, údržby apod. Poradíme, co je nejlepší pro Vaše stávající květiny v daném interiéru a pomůžeme vyřešit i ty nejzávažnější květinové problémy. 

 

(c) 2024 created, administered and hosted by NetMas s.r.o. & Jan Slabý - IT market, All rights reserved.   +420 777 284 058, obchod@kytice.cz