Česká verze Anglicky Německy
Kytice.cz
E-Mail: Heslo:
  REGISTRACE
Košík je prázdný
Extra rychlé on-line
květinářství
Vaši kytici
doručíme kamkoliv.
do 2 hodin pro Praze
do 6 hodin po celé ČR
Kategorie květin   >
Flora Queen
Dnes je 22.2.2019 svátek má: Petr, zítra Svatopluk

Obchodní podmínky
Jak nejrychleji objednat květiny:
On-line

V případě, že se chcete zaregistrovat, vyplňte Vámi vybrané uživatelské jméno a heslo v levé části objednávajícího formuláře. Registrace však není podmínkou objednávky. Zaregistrujete-li se, zařadíme Vás do naší databáze klientů a rádi Vás budeme informovat o našich speciálních nabídkách, budete-li si přát. Při dalším nákupu již nebudete vypisovat informace o Vás ani o příjemci. Pokud nejste zaregistrován(a), vyplňte prosím všechny požadované informace o Vás a o příjemci. Do rámečku "speciální instrukce" můžete vypsat zvláštní požadavky pro doručení a do rámečku "blahopřání, podpis" můžete napsat text přání, které přiložíme ke kytici. Dárkové kartičky s obálkami máte od nás jako dárek.


Telefonicky

Jsme Vám k dispozici na mobilním telefonu +420 777 284 058.


Emailem

Zašlete nám Vaši objednávku na info@kytice.cz nebo info@bloomies.cz. Nezapomeňte uvést Vaše květinové přání, adresu doručení, telefonní číslo obdarovaného, čas doručení, Vaši adresu, potvrzení o platbě.


Osobně v našem studiu

Adresa studia:
Koněvova 1069/74, 130 00 Praha 3 - Žižkov

Pro objednání našich produktů či služeb platí následující podmínky, není-li stanoveno jinak:


Dodací podmínky

Květiny doručujeme po Praze každý pracovní den mezi 8:00 a 20:00 hodinou. Zásilku lze též po vzájemné dohodě dodat kdykoliv během nočních hodin, víkendů či státních svátků.

Za expresní dodávky (tj. od 19:00 - 9:00 hod), za dodávky o víkendech a státních svátcích účtujeme poplatek Kč 250,-, který je vždy automaticky připočítán k celkové ceně objednávky.

Standardní objednávání během pracovních dnů je rozděleno do čtyř časových pásem:

9:00 - 11:00 hod. - dopoledne
11:00 - 14:00 hod. - poledne
14:00 - 17:00 hod. - odpoledne
17:00 - 20:00 hod. - večer


Pro doručení květin o víkendech a svátcích je třeba květiny objednat nejpozději do posledního pracovního dne do 13. hodiny. Čas doručení v těchto dnech je vždy stanoven dle individuálních požadavků zákazníka.

Objednávka bude přijata až po obdržení platby či zaslání potvrzení emailem o zaplacení objednávky. Ceny všech produktů a služeb uvedených na našich webových stránkách jsou platné po celou dobu jejich prezentace. V případě doručení Vaší objednavky po Praze (do 180 min) je účtována cena Kč 150,- a mimo Prahu je účtována cena Kč 250,- za dopravu. Pokud chcete doručit květiny během víkendu či o svátcích, je doručení navýšeno o Kč 200,-. Jsme plátci DPH a všechny uvedené ceny již tuto daň zahrnují.

Při doručení a předání zásilky je nutné, aby si zákazník dodávku zkontroloval. Na pozdější reklamace ohledně množství a druhu dodaného produktu nebude brán zřetel.

Za pozdní doručení zásilky neručíme v případě, došlo-li k nesrovnalostem na straně zákazníka (udání nesprávné adresy apod.).

Pokud Vás náš doručovatel nezastihne v určenou dobu na Vámi udané adrese, zanecháme na místě oznámení o nezastižení nebo využijeme laskavosti Vašich sousedů, okamžitě se s Vámi zkontaktujeme a zásilku dodáme v náhradním Vámi stanoveném termínu.

Protože jsme závislí na dovozu květin ze zahraničí, může se stát, že květiny přímo nebudou odpovídat Vámi zvolené barvě. V případě nutnosti záměny Vám zavoláme či napíšeme a budeme se snažit vyhovět Vašim požadavkům v maximální míře.


 
Platební podmínky

Platbu za služby a produkty lze provést následujícími způsoby:


platebními kartami MasterCard a VISA

klasickým bankovním převodem

složenkou

Paypal (info@kytice.cz)

v hotovosti při převzetí


Nezaplacené objednávky nemohou být doručeny a předány.

V případě, že z jakýchkoliv důvodů nebudeme moci objednávku vyřídit, peníze Vám budou vráceny.

Garantujeme, že veškeré Vámi uvedené informace na stránkách www.kytice.cz nebo www.bloomies.cz jsou diskrétní, nebudou dále šířeny ani nijak zneužity. Bloomies si neuchovává žádné informace o datech z platebních karet zákazníků.
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 
Všeobecné podmínky

Při objednávání našich produktů či služeb platí následující zásady:

Po potvrzení přijetí objednávky (telefonem nebo e-mailem), jejíž doba doručení je kratší než 48 hodin již nelze objednávku stornovat. Storno objednávky lze učinit maximálně 48 hodin před jejím doručením.

Náhrada květin a dárků - Je možné, že dodané květiny či dárky se mohou mírně lišit od produktů vyobrazených na našich webových stránkách. Pokud k náhradě dojde, uděláme vždy vše pro to, aby se zásilka co nejvíce podobala vyobrazenému zboží. Náhrada je provedena zbožím stejného či podobného vzhledu, druhu, množství a stejné či lepší kvality. V případě náhrady zboží ve větším měřítku Vás vždy o této změně před dodáním zásilky informujeme. Pokud se změnou nebudete souhlasit, peníze Vám budou vráceny. (K náhradě zboží dochází velice zřídka; může k ní dojít např. při objednávce, jejíž dodání má proběhnout ve velice krátké době či během nočních hodin).

Naše řezané květiny jsou dodávány vždy čerstvé. Jejich kvalitu garantujeme nejméně po dobu 3 dnů.

Pokud se stanete našimi stálými zákazníky nebo provedete objednávku nad 10 000,- Kč, rádi Vám poskytneme množstevní slevy.

 

(c) 2019 created, administered and hosted by NetMas s.r.o. & Jan Slabý - IT market, All rights reserved.   +420 777 284 058, obchod@kytice.cz

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /users/zalohovane/kytice.cz/kytice.cz/_paticka.php on line 56