Česká verze Anglicky Německy
Kytice.cz
E-Mail: Heslo:
  REGISTRACE
Kategorie květin   >
Dnes je 25.5.2024 svátek má: Viola, zítra Filip

O nás

Bloomies je květinová společnost založená v únoru 2002. Mezi naše hlavní aktivity patří prodej květin, květinových vazeb a aranžmá a samozřejmě veškeré služby s tím spojené. Květiny jsme schopni připravit pro jakoukoliv příležitost, od malých kytic až po květinovou výzdobu velkolepých akcí v jakémkoliv množství (Dekorace a akce).

Pro Váš lepší přehled našich služeb jsme aktualizovali a rozšířili nabídku dárků ke kyticím a samotných kytic s možností výběru různých velikostí. Nová nabídka květin tak přináší 3 velikosti kytic a tudíž i 3 rozdílné ceny. Můžete tak objednávat čerstvé květiny dle Vašich finančních možností. Určitě si každý vybere tu svou úžasnou.


Obchodní strategie Bloomies je založena na plné spokojenosti zákazníků. Naším krédem je a vždy bude maximálně vyhovět požadavkům a přáním našich zákazníků a nejenom splnit, ale i překonat jejich očekávání. Věříme totiž, že spojením těchto myšlenek společně s příznivými cenami, stoprocentní kvalitou a úsměvem na rtech přinesou květiny radost nejen Vám, ale i nám.


Náš tým se skládá ze tří profesionálních floristů/aranžérů, kteří dokáží s květinami doslova kouzlit a vytvářet tak hotová umělecká díla (Galerie). Při opravdu velkých akcích se náš tým rozrůstá o další stejně zkušené externí aranžéry a vzniká tak nádherná symfonie pod taktovkou růží, lilií, gerber a dalších známých "tváří".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a

(c) 2024 created, administered and hosted by NetMas s.r.o. & Jan Slabý - IT market, All rights reserved.   +420 777 284 058, obchod@kytice.cz